A Game of Thrones: Genesis download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

A Game of Thrones: Genesis

A Game of Thrones: Genesis

87c57e080f0b69ba708851f51bcf1935--mmf250x250 A Game of Thrones: Genesis

Hra o trůny: Zrození je herní adaptací slavné románové série od George R.R. Martina Píseň ledu a ohně, která byla také zfilmována HBO a těší se velké oblibě. V této realtimové strategii od společnosti Cyanide Studio bude váš úspěch záviset nejen na vašich vojenských, strategických schopnostech, ale i na politické obratnosti!
Ve Hře o trůny: Zrození se ocitnete ve středu bojů a intrik rodů, jež utvářely Westeroské království. Kolem vás se budou odvíjet všechny události, jež tvoří tisícileté kořeny ságy Píseň ledu a ohně – od příjezdu Nymerie do Dornu až po probuzení ‚;Jiných‘; za Zdí.

V této rozsáhlé strategické hře lze zvítězit i jinými způsoby, než jen hrubou silou. Stejně dobrých výsledků můžete docílit vojenskou blokádou, ekonomickým tlakem či zákeřnými politickými jednáními. Zrada a licoměrnost na vás číhají na každém kroku, takže si nezapomeňte stále krýt záda!
Kromě poutavé singleplayerové kampaně, nad jejíž přípravou dohlížel sám George R.R. Martin, nabízí Hra o trůny: Zrození také vynikající multplayerový zážitek. Bojů o Železný trůn se může zúčastnit až osm hráčů.
Vlastnosti hry:

Herní adaptace populární fantasy série Hra o trůny od George R.R. Martina
Nebývalé strategické možnosti: vítězství lze docílit vojenskou silou, diplomacií i ekonomickou převahou
Odhalte pozadí světa Hry o trůny
Utkejte se s dalšími 7 hráči

Minimální systémové požadavky:

OS: Windows XP PS3, Windows Vista SP1, Windows 7
Procesor: AMD/Intel Dual-Core 2.2GHz
Paměť: 1024MB (XP); 2048MB (Vista/7)
Grafická karta: 256MB 100% kompatibilní s Directx 9, Ati Radeon X 1600 XT, Intel HD; nVidia Geforce 6600 GT
Mechanika: DVD-Rom dvojnásobná rychlost
Volné místo na disku: 10GB volného místa
Zvuková karta: Kompatibilní s Directx 9

Hraní po síti a aktivace hry vyžaduje internetové připojení
LOKALIZACE: kompletní profesionální česká verzeA Game of Thrones: Genesis ke stažení, A Game of Thrones: Genesis plná verze, A Game of Thrones: Genesis full, A Game of Thrones: Genesis crack, A Game of Thrones: Genesis download, A Game of Thrones: Genesis full download, A Game of Thrones: Genesis čeština, A Game of Thrones: Genesis recenze, A Game of Thrones: Genesis trailer, A Game of Thrones: Genesis demo, A Game of Thrones: Genesis stáhnout, A Game of Thrones: Genesis rar