Bubble Shooter download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Bubble Shooter

Bubble Shooter

xhtml1-strict Bubble Shooter

Cílem populární hry Bubble Shooter je odstranit všechny bubliny z hrací plochy a získat co nejvíce bodů. Princip je jednoduchý – střílíte další barevné bubliny a když se nahromadí 3 nebo více bublin stejné barvy, tak explodují. Neexistuje remíza – buď odstřelíte všechny bubliny nebo se na vás pomalu, ale jistě všechny sesypou!
Hra je ovládána myší – ukazujete a klikem střílíte a může se z ní stát opravdový rébus. Pokud se budete snažit získat co nejvíce bodů s co nejmenším počtem střel, hra může být opravdu složitá a velice napínavá.
Registrací získáte především další úrovně se zvyšující se obtížností, velké množství rozšiřujících voleb, možnost ukládat nejlepší výsledky a zařadit se mezi nejlepší hráče na Webu (nejlepší vyhrává každý měsíc registraci jedné hry od Absolutistu zdarma), emailovou podporu od výrobce, ale také všechny nové verze ZDARMA!Bubble Shooter ke stažení, Bubble Shooter plná verze, Bubble Shooter full, Bubble Shooter crack, Bubble Shooter download, Bubble Shooter full download, Bubble Shooter čeština, Bubble Shooter recenze, Bubble Shooter trailer, Bubble Shooter demo, Bubble Shooter stáhnout, Bubble Shooter rar