Call of Duty Deluxe Edition download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Call of Duty Deluxe Edition

Call of Duty Deluxe Edition

eef09e19ed569d809cd2ff6c02c67f28--mmf250x250 Call of Duty Deluxe Edition

Kompletní balení jedné z nejúspěšnějších her v celé historii série Call of Duty!! Balení obsahuje základní hru Call of Duty a datadisk United Offensive!!
Call of Duty
Nová akční válečná hra z dílen bývalých hlavních vývojářů Medal of Honor Allied Assault, kteří v lednu 2002 založili své vlastní studio – Infinity Ward. Hra nabízí nový pohled na události 2. světové války. Titul je sestaven ze tří samostatných kampaní, které vás postupně vloží do rolí příslušníků tří různých armád. Americká kampaň se odehrává v Normandii, téměř úplně při operaci s názvem Den D.
Postava, kterou ztvární hráč, je naváděčem 101. výsadkové divize. Je to prostě jeden z několika výsadkářů vysazených hned na počátku samotné operace, aby označili zóny seskoku pro zbytek výsadkové jednotky.
Z historických míst, která v této kampani navštívíte, jmenujme alespoň St. Mere Eglise a Brecourt Manor. Britská kampaň vás postaví do role příslušníka pěchoty vysazované kluzáky rovněž během operace Den D. Zde budete mít za úkol dobýt a ubránit tzv. Pegasův most vedoucí přes průplav Caen.
V této kampani budou využiti i vojáci z SAS (Special Air Service), na nichž bude stát velice obtížná sabotáž za nepřátelskou linií. Důležitou roli ve válce sehráli i bitevníky Tirpitz a Eder Dam, které se ve hře rovněž objeví a připraví půdu pro několik misí této kampaně. Je tu ale ještě třetí kampaň, a to za Rusy. V té se coby jeden z tisíců špatně vybavených branců pokusíte přejit řeku Volhu a vstoupit do Stalingradu pár dní poté, co na něj zaútočili Němci.
Hra obsahuje spoustu zbraní i vozidel. Každá strana má svůj arsenál a nechybí ani zbraně německé, protože ty lze kdykoliv získat od padlých nepřátel. Tvůrci přitom dbali, aby vše vypadalo co nejvěrohodněji a také zvuky aby byly co nejrealističtější.
Call of Duty: United Offensive
Singleplayerová kampaň tohoto datadisku je rozdělena do tří částí a opět si v nich budete moci postupně zahrát za Brity, Američany i Rusy. Kampaně za jednotlivé národy na sebe přitom přímo nenavazují, každá má svůj jasně daný začátek i konec.
Přídavek se zaměřuje hlavně na velké a intenzivní bitvy, mimojiné se můžete těšit třeba na bitvu u Kurska (1943), tedy největší tankový konflikt 2. světové války. Nechybí ani nové zbraně, případně jejich rozšířené herní možnosti, například možnost rozmísťování středních kulometů na libovolné pozice.
Multiplayer je obohacen třemi novými mody, např.Tank Battle a Domination. V Tank Battle – jak již název napovídá – budete moci přímo ovládat tanky, čímž se značně rozšíří možnosti hry.
Jako vyvážení v tomto modu narazíte na zbraně 88mm flak cannon nebo bazooku. Změn se dočkala i grafika, tvůrci slibují například přepracovaný částicový systém. Všechny exploze a efekty vypadají daleko lépe, nově se objevily i efekty počasí jako sníh nebo déšť.Call of Duty Deluxe Edition ke stažení, Call of Duty Deluxe Edition plná verze, Call of Duty Deluxe Edition full, Call of Duty Deluxe Edition crack, Call of Duty Deluxe Edition download, Call of Duty Deluxe Edition full download, Call of Duty Deluxe Edition čeština, Call of Duty Deluxe Edition recenze, Call of Duty Deluxe Edition trailer, Call of Duty Deluxe Edition demo, Call of Duty Deluxe Edition stáhnout, Call of Duty Deluxe Edition rar