Call of Duty: Ghosts Free Fall download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Call of Duty: Ghosts Free Fall

Call of Duty: Ghosts Free Fall

6b7fe99f3dda627cdf65b2e6927fe703--mmf250x250 Call of Duty: Ghosts Free Fall

Jako bonus při předobjednávce získáte bonusové DLC Free Fall
Mapa s dynamickým multiplayerem ‚;Free Fall‘; probíhá v rozbitém mrakodrapu, který se zlomil v půli a je zaklíněný proti sousední budově. Tato jedinečná mapa obsahuje hřiště vysokohorských akci, vytváří některé jedinečné herní příležitosti pro hráče. Boční schodiště stoupají do noční oblohy a ze skleněných oken se staly průhledné podlahy oddělující Vás od ulic stovky metrů níže.
Volný pád je blízko! Pod svou vlastní váhou, bude zničený mrakodrap nadále klesat po celou dobu zápasu a bude posílat rázové vlny po celé mapě. Vytváří se tak neustále se vyvíjející cesty a checkpointy = změna mapy v reálném čase pro všechny účastníky hry.

Call of Duty: Ghosts, střílečka od Infinity Ward – další herní série pod hlavičkou populární Call of Duty. Navzdory všem očekáváním se nejedná o pokračování Modern Warfare. Dokonce nepůjde ani o návrat Ghosta, jakožto oblíbené postavy z minulých dílů. Call of Duty: Ghosts je jednoduše novou značkou, která by měla přijít s novým příběhem.
Dostáváme se do hry 10 let po ohromné katastrofě, jenž devastujícím způsobem zasáhla USA, která tak již nikdy nebude brána jako velmoc. Příběh CoD: Ghosts nás zavede do skupiny elitních žoldáků známých pod jménem Ghosts. Ti bojují proti dosud největší hrozbě.

Hlavní rysy:
V pořadí již desáté pokračování této průlomově úspěšné série.
Zcela nové vzrušující nápady a zážitky, úplně jiný příběh, nesrovnatelný s čímkoli, co tu dosud bylo.
Ghosts navíc pohání zbrusu nový engine nové generace, se kterým Infinity Ward slibuje obrovský skok vpřed.
Svět bude realističtější, střely budou preciznější, úmrtí uvěřitelnější a akce dramatičtější a přesvědčivější než kdykoliv předtím.Call of Duty: Ghosts Free Fall ke stažení, Call of Duty: Ghosts Free Fall plná verze, Call of Duty: Ghosts Free Fall full, Call of Duty: Ghosts Free Fall crack, Call of Duty: Ghosts Free Fall download, Call of Duty: Ghosts Free Fall full download, Call of Duty: Ghosts Free Fall čeština, Call of Duty: Ghosts Free Fall recenze, Call of Duty: Ghosts Free Fall trailer, Call of Duty: Ghosts Free Fall demo, Call of Duty: Ghosts Free Fall stáhnout, Call of Duty: Ghosts Free Fall rar