Chicken Shoot download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Chicken Shoot

Chicken Shoot

cc4c811aa0e21256d805cef05bb98364--mmf250x250 Chicken Shoot

K objednávce získáte jako bonus akční arkádu Kaan: Barbarské ostří.
Zatímco si farmář Bill dopřával zasloužené odpolední zdřímnutí, horda bláznivých slepic se vloupala do skladiště obilí.
Bill se samozřejmě probudil, ale takovou invazi opeřených zloduchů sám nezvládne a potřebuje vaši pomoc. Slepice můžete sestřelit, kdekoliv na ně narazíte, a za své úsilí budete odměněni body. Pokud ale trefíte kuře nebo jiné zvíře, o body přijdete. Dávejte si pozor, protože některé slepice po vás budou vrhat vejce, díky kterým můžete přijít o další body.
Pokud se chcete vypořádat se všemi opeřenci, musíte si s nimi napřed poradit na farmě a poté v lese. Ti nejúspěšnější lovci se dostanou až do zvláštní úrovně ve slepičárně, ale to musí nejprve v prvních dvou úrovních vyluštit hádanky. Velký lov poté pokračuje v poušti a na dálném severu. Kdo uspěje i v těchto úrovních, dostane se až do závěrečné úrovně, k velkému stromu s důkladnou obranou a královnou všech slepic.

Více než 10 000 ručně kreslených animací
Tři různé zbraně s odlišným dostřelem
Úchvatná prostředí plná zábavných nápadů
Hra až pro 4 hráče na lokální síti (LAN) nebo na internetuChicken Shoot ke stažení, Chicken Shoot plná verze, Chicken Shoot full, Chicken Shoot crack, Chicken Shoot download, Chicken Shoot full download, Chicken Shoot čeština, Chicken Shoot recenze, Chicken Shoot trailer, Chicken Shoot demo, Chicken Shoot stáhnout, Chicken Shoot rar