Dangerous Waters download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Dangerous Waters

Dangerous Waters

2534ef021a7b8a5ac10903d41d41a70d--mmf250x250 Dangerous Waters

Dangerous Waters je seriózní námořní simulace od týmu Sonalysts, která hráči nabízí možnost ovládat zpočátku tři různé třídy smrtelně nebezpečných ponorek (ruská Akula, 688 Los Angeles, Seawolf) v řadě misích s různou náplní.
Postupem času se počet ovladatelných ponorkových tříd zvýší a přibude i možnost ovládat pohyb několik typů lodí a také průzkumných i bojových letadel. Hra nabízí možnost zjednodušeného i komplexního ovládání. Hráč může buď pouze zadávat rozkazy k použití například sonaru, či rádia, nebo se v daný okamžik přepne do detailního pohledu a sonar, či rádio použije přímo sám. Podobným způsobem v Dangerous Waters funguje všechno. Díky tomu si hru a její dynamickou kampaň mohou vychutnat jak zkušení mořští vlci, tak i naprostí začátečníci. Oběma skupinám však přijde jistě vhod detailní databáze více než 270 ponorek 17 armád z celého světa, kde nechybí žádné podstatné informace.
Hlavní rysy :

Multiplayer přes LAN nebo internet až pro 24 hráčů
Inovativní AI
Možnost nastavení několika obtížností
Ovládání hlasem
Skutečné námořní jednotky
Deatilní vyobrazení každého kontrolního stanoviště jednotek i jejich výzbroje
Autentická a velmi detailní simulace senzorů
3D grafický engine – realistické vlnění oceánu, odlesky vody
Celosvětová databáze od U.S. Naval Institute – detailní popisy povrchů a zbraní
Editor misí – můžete si vytvořit vlastní single i multiplayerové mise nebo kampaně
Quick mission mode umožňuje přímý vstup do miseDangerous Waters ke stažení, Dangerous Waters plná verze, Dangerous Waters full, Dangerous Waters crack, Dangerous Waters download, Dangerous Waters full download, Dangerous Waters čeština, Dangerous Waters recenze, Dangerous Waters trailer, Dangerous Waters demo, Dangerous Waters stáhnout, Dangerous Waters rar