East India Company download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

East India Company

East India Company

 East India Company

Hra East India Company vás zavede do 17. a 18. století, do dob kolonialismu a Východoindické společnosti. Na první pohled velmi připomíná Empire: Total War. Na ten druhý však rozpoznáte mnoho rozdílů. Předně – v East India Company se sice pohybujete také po globální mapě, ale v reálném čase a ne na tahy. Dále zde nedochází k pozemním bojům, ale pouze námořním. Celkově je hra hlavně zaměřená na ekonomiku spíše než na boj. 
Hra by se dala rozdělit na dvě části. V té první se věnujete managementu. Nakupujete, prodáváte zboží a sledujete měnící se ceny na trhu. Rozesíláte flotilu po moři mezi Evropou a Indií a dále ji rozšiřujete. V té druhé se účastníte bojů na moři. Během nich můžete hru ovládat buďto klasicky jako v ostatních realtime strategiích nebo v módu přímé kontroly, kdy ovládáte jednu loď pomocí kláves WASD. 
Ve hře je možné hrát za Brity, Švédy, Dány, Říši římskou, Nizozemce, Španěly a Portugaly. V přídavku Pirate Bay, který byl pro předobjednávatele zdarma, je možné hrát i za piráty.
Zdroj
Metacritic – 67%      
HW požadavky:
OS:  Windows® XP
Processor: 1.6 GHz Intel Pentium processor or equivalent AMD Athlon processor
RAM: 1GB
Graphics: 128 MB DirectX 9.0c compatible or better video card with pixelshader 2.0
HD: 6 GB
Oficiální stránkaEast India Company ke stažení, East India Company plná verze, East India Company full, East India Company crack, East India Company download, East India Company full download, East India Company čeština, East India Company recenze, East India Company trailer, East India Company demo, East India Company stáhnout, East India Company rar