Extrémní závody download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Extrémní závody

Extrémní závody

8d1ae08e18fc41c3a3b99a5e2591bbf6--mmf250x250 Extrémní závody

Hra pro PC Extrémní závody. Myslíte si, že máte závodění v krvi? Tak skočte za volant, zapnete si pásy a otestujte své schopnosti hned ve třech jedinečných závodních hrách.
Mad Rally vás zavede na všechny možné okruhy na klasických modelech vozidel. Od typických závodních her se liší implementací veteránů i náročností řízení, které je vyžadováno: vozidla nejsou vybavena pružnými tlumiči ani posilovači řízení.
Ultimate Riders, to jsou závody malých vozů v retro stylu. Noční město, venkov, hypermarket a další otevřené trasy – můžete jet, kudy se vám zlíbí.
Lowriders je svět nočních závodů a lowriderů. Pusťte se do tuningu, ať váš vůz vzbuzuje závist – vyměňte pneumatiky a disky, snižte zavěšení tlumičů a nezapomeňte nainstalovat hydraulický tlumicí systém. Pak změřte síly s ostatními závodníky.Extrémní závody ke stažení, Extrémní závody plná verze, Extrémní závody full, Extrémní závody crack, Extrémní závody download, Extrémní závody full download, Extrémní závody čeština, Extrémní závody recenze, Extrémní závody trailer, Extrémní závody demo, Extrémní závody stáhnout, Extrémní závody rar