FIFA Manager 10 download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

FIFA Manager 10

FIFA Manager 10

c4543e2004db9c8c107ca3ffb5b1b9ae--mmf250x250 FIFA Manager 10

FIFA MANAGER 10 poskytne hráčům příležitost zjistit, kdo je opravdu nejlepším manažerem. Obsahuje obrovský počet nových vlastností a funkcí, včetně premiérového separátního onlinového módu, kde hráči mohou hrát proti sobě přes LAN nebo internet. Tento mód je odpovědí EA SPORTS™ na dlouhodobý požadavek fanoušků této populární fotbalové manažerské simulace.
Nové funkce tradiční offlinové části hry letos 100% reflektují připomínky členů komunity. Celkem bylo provedeno na 400 vylepšení různých částí, na možnosti plně řídit management fotbalového klubu se však samozřejmě nic nemění. Hráč je odpovědný za sestavení soupisky, zápasovou taktiku a trénink týmu, stejně jako za angažování těch správných posil, zvyšování úrovně zázemí klubu a stadiónu. Největší pozornost mezi novinkami si zaslouží módy hráče-trenéra, trenéra národního týmu, Vytvoř klub a nástroj Zápasová prognóza.
Hlavní vlastnosti
Onlinový mód
Tento mód je bezplatný, jednoduše ovladatelný a celou sezónu v něm lze odehrát za 2 až 3 hodiny. Všechny zápasy se odehrávají v textovém módu tak, aby bylo zachováno tempo hry. Ve zhruba 40 nejvyšších soutěžích celého světa se může najednou utkat až 8 hráčů. To je zárukou velkého počtu vzájemných zápasů a častých a napínavých dražeb fotbalistů. Po nalezení vyrovnaného soupeře na serveru EA sezóna okamžitě odstartuje a hráči hrají systémem uživatel-uživatel. Manažerské body a poháry jsou odesílány na server EA, kde se z nich sestavuje celkové hodnocení.
Vylepšený 3D zápas 3D mód byl rozšířen o několik stovek nových animací a vychází nyní z posledního animačního systému FIFA 09. Vylepšení se dočkali i všechny taktické varianty. Nyní je možné kliknout přímo na hráče na hřišti a získat o něm všechny potřebné informace. Nové kamery (boční, horní, sledování jediného hráče) nabízejí další možnosti k analyzování průběhu zápasu.
Manažer u postranní čáry
Vůbec poprvé je manažer zobrazen ve 3D u postranní čáry a pomocí znovu integrovaných „manažerských pokřiků“ může ovlivňovat hru svého týmu. K dispozici je více než 70 animací 15 různých pokřiků.
Mód nejlepších okamžiků
Dalším výrazným vylepšení v 3D zápase je mód nejlepších okamžiků, který zahrnuje 2D zobrazení hřiště a velký počet nových textových dialogů.
Vylepšený textový mód
FIFA Manager 10 obsahuje rozšířený textový mód s více než 5000 akcemi a mnoha aktualizacemi frází. Jeho součástí jsou i nové „manažerské pokřiky“, lepší zpracování penaltových rozstřelů, nová videa a původní skandování fanoušků při 3D zápasech.
Zjednodušená verze Editoru stadionu
Kromě komplexního 3D editoru stadionu je nyní k dispozici i jeho odlehčená verze, v níž lze vlastní stadion vytvořit je několika kliknutími myši.
Infrastruktura stadionu
Je nutné pečovat o nabídku občerstvení, zázemí, zápasový magazín, veřejnou dopravu, sekce pro VIP nebo šatny. Dopodrobna lze řešit malé detaily vašeho stadionu tak, aby přinášel maximální profit a zajistil spokojenost fanoušků.
Přepracovaná webová stránka hry
Návštěvníci se zde dozvědí vše ze světa hry, najdou tu speciální sekce, věnované nejen regionálnímu i mezinárodním fotbalu, ale také mezinárodním soutěžím a jednotlivým reprezentačním výběrům. Pro hráče módu „Vytvořit klub“ je pak připravena exkluzivní sekce.
Manažerský diář
V manažerském diáři lze shromažďovat osobní fotografie pohárů, stadionů a hráčů. Najdete zde zaznamenáno vše, např. místa konání zápasů, data setkání s různými lidmi nebo získané úspěchy a trofeje.
Ročenka
Ročenka obsahuje komplexní údaje všech týmů nejvyšší soutěží jednotlivých zemí. Nabídne předpověď na další sezónu a analýzy soupisek týmů. Celkový přehled doplňují obrázky týmů, stadionů a měst.
Vylepšené uživatelské rozhraní
Vůbec poprvé podporuje FIFA Manager 10 plné rozlišení obrazovky 1920×1200. Pracovní plocha manažera je volně přizpůsobitelná prostřednictvím více než 30 widgetů, poznámkového bloku, různých pozadí a více než 50 dekorativních předmětů.
Nový systém nápovědy
Na mnoha obrazovkách se nyní objevují tlačítka „Info“, díky nimž hráč získá obsáhlou informaci přesně tam, kde to nejvíce potřebuje. Vybrané obrazovky rovněž poskytují expertní rady v průběhu hry.
Přání komunity
FIFA World Player Gala, přesuny členů realizačního týmu na nové pozice, obrázky hráčů na obrazovce soupisky týmu, automatická střídání, více než jeden tréninkový cíl na hráče, nabídky hráčů na hostování přímo z rezervního týmu, čtyři editovatelné soupisky, dočasné přeřazení hráčů do rezervy, přímé nabídky dalších klubů, naturalizování hráče se dvěma národnostmi, skauting reprezentačních výběrů a upravovatelné vlajky fanoušků v 3D módu – to je jen několik málo příkladů změn, implementovaných na základě požadavků hráčské komunity.
Uživatelský obsah
Uživatelé si nyní mohou jednoduše sami rozšířit více než 40 částí hry. Speciální adresářová struktura a nový souborový systém zajistí kompatibilitu obsahu různých fanouškovských web.
Databáze a editor
FIFA Manager 10 obsahuje ještě vyšší počet lig, než předchozí verze. V databázi je nyní více než 3.600 klubů a 31.000 hráčů. Více než 9.000 z nich je zastoupeno reálným portrétem a několik stovek dokonce extra velikými obrázky. Pevnou součástí hry je i výkonný editor. Umožňuje hráčům přidávat ligy, kluby a tolik hráčů, kolik jen chtějí.FIFA Manager 10 ke stažení, FIFA Manager 10 plná verze, FIFA Manager 10 full, FIFA Manager 10 crack, FIFA Manager 10 download, FIFA Manager 10 full download, FIFA Manager 10 čeština, FIFA Manager 10 recenze, FIFA Manager 10 trailer, FIFA Manager 10 demo, FIFA Manager 10 stáhnout, FIFA Manager 10 rar