Goat Simulator download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Goat Simulator

Goat Simulator

 Goat Simulator

Koza je protagonistkou tohoto simulátoru, který původně začal jako čirá recese. Hlavní náplní hry však není nadojit co nejvíce mléka, vychovat co nejzdravější kůzlátka, ani spásat rozlehlé planiny. Vaše cíle budou sestávat z ničení interiérů obydlí, z řádění v exteriérech, dále z co nejefektnějších explozí aut, benzinových pump a nádrží. Nic se tu neobejde bez kozí akrobacie vysokých skoků, salt z trampolín a velké spousty dalších bláznivin.
Goat Simulator se odehrává v poměrně malé vesničce, kterou můžete dle libosti prozkoumávat, ničit a užívat k tomu různé nástroje (např. jetpack, stroj na odpalování tenisových míčků, atd.). Koza je nesmrtelná a je jen na vás, jak budete tuto její vlastnost využívat k znepříjemňování každodenního života nebohého obyvatelstva. No řekněte, kdy jste třeba mohli naposledy s kozou vlézt pod zapnutou mlátičku?
Zdroj
Metacritic – zatím nehodnoceno      
HW požadavky:
OS:
Win XP 32bit
Processor:
Core 2 Duo E4300 1.8GHz/Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
RAM: 2 GB
Graphics:
GeForce GT 330/Radeon HD 3600 Series
HD: 2 GBGoat Simulator ke stažení, Goat Simulator plná verze, Goat Simulator full, Goat Simulator crack, Goat Simulator download, Goat Simulator full download, Goat Simulator čeština, Goat Simulator recenze, Goat Simulator trailer, Goat Simulator demo, Goat Simulator stáhnout, Goat Simulator rar