Hearthstone Expert Pack download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Hearthstone Expert Pack

Hearthstone Expert Pack

b784dc8b5cfaa92e9a4483b83e66e44f--mmf250x250 Hearthstone Expert Pack

CD KEY Hearthstone Expert Pack Kód – pro odemčení karetního balíčku v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší.
Pro jeden účet služby battle.net můžete použít maximálně 5 klíčů (získat tak 25 karet)! CD KEY Hearthstone Expert Pack Kód – pro odemčení karetního balíčku v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší.
POUZE KLÍČ = JEN PŘI PLATBĚ PŘEDEM DORAZÍ EMAILEM.
Pro jeden účet služby battle.net můžete použít maximálně 5 klíčů (získat tak 25 karet)!
V Hearthstone se vžijeme do role jednoho z devíti hrdinů ze světa Warcraftu, každý z nich má vlastní povolání, které určuje karty, jež si hráč může vložit do přesně 30ti karetního balíčku. Povolání také určuje speciální schopnost hrdiny, kterou vždy může využít jednou za kolo. Hráč si z dostupných karet postaví balíček a pak je v jednom ze dvou módů postaven proti soupeři, který hraje zase s hrdinou a kartami, jež si pro vlastní hru vybral on. Každý hrdina má na začátku 30 životů a cílem je snížit soupeřův počet životů na nulu či níž.
K dispozici jsou tedy dva herní módy. Prvním je hra proti lidskému či PC soupeři s balíčkem postaveným z karet, které hráč vlastní ve své sbírce. Hráč si zde může vybrat, zdali chce hrát nehodnocenou hru proti náhodnému soupeři a nebo se pustí do hodnocené hry, kde postupně stoupá nahoru v žebříčku a je párován do soubojů s hráči s podobnou úrovní. Druhým módem je aréna. V aréně si hráč vybere jednoho ze tří nalosovaných hrdinů a k němu si nejprve postaví balíček z karet, které mu náhodně hra losuje ze všech karet, jaké Hearthstone nabízí. Hráči jsou vždy na základě jím zvoleného hrdiny nabídnuty 3 karty, z nichž si právě jednu ponechá, načež jsou mu nabídnuty další 3 karty k výběru. Tímto způsobem si volí karty do té doby, než z nich zkompletuje 30ti karetní balíček. Teprve s tímto balíčkem pak hraje proti nalosovaným soupeřům, přičemž se snaží vyhrát co nejvíce zápasů. Podle toho, jak si bude vést, je mu na konci nabídnuta odměna.
Hráč každý den získá jeden úkol typu porazit s konkrétním povoláním určitý počet soupeřů, zahrát v zápasech daný počet některých karet apod. Za plnění těchto úkolů získává zlato, jež mu umožňuje kupování arén a nebo balíčků s pěti náhodnými kartami, které tak získá do své sbírky. Většinu nepotřebných karet si pak může v kraftovacím módu rozložit na magický prach z něhož si pak lze vyrobit karty hodící se mu do sbírky. Hearthstone je free to play hrou – hráč tedy může získávat zlato hraním a plněním úkolů nebo si je může pořídit za reálné peníze.Hearthstone Expert Pack ke stažení, Hearthstone Expert Pack plná verze, Hearthstone Expert Pack full, Hearthstone Expert Pack crack, Hearthstone Expert Pack download, Hearthstone Expert Pack full download, Hearthstone Expert Pack čeština, Hearthstone Expert Pack recenze, Hearthstone Expert Pack trailer, Hearthstone Expert Pack demo, Hearthstone Expert Pack stáhnout, Hearthstone Expert Pack rar