Insanely Twisted Shadow Planet download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Insanely Twisted Shadow Planet

Insanely Twisted Shadow Planet

d75f5d1ed4de1a7791df639fbe931be7--mmf250x250 Insanely Twisted Shadow Planet

ITSP je z boku nahlížená 2D hra v otevřeném světě kombinující akci a řešení puzzlů. V roli mimozemšťana ovládáte malý létající talíř a pouštíte se do boje s temnou životní formou, která nakazila místní hvězdu a z ní celou soustavu včetně domovské planety hlavního hrdiny. Létající talíř lze během hry vylepšovat a pro jeho mechanické rameno získávat i nové zbraně a vybavení umožňující přístup do nových lokací. Hra vyniká především unikátní vizuální podobou. To má na svědomí animátor Michel Gagné. Právě jeho série krátkých animovaných klipů Insanely Twisted Shadow Puppets byla prvotní inspirací pro vzhled hry. 
Kromě singleplayer kampaně je zde kooperativní mod až pro čtyři hráče jménem Lantern Run. Úkolem je dopravit svítilnu skrz tunely do co největší vzdálenosti. Tunely jsou plné nepřátel, přes které je nutné se dostat, a z levé strany obrazovky ohrožuje hráče neustále postupující monstrum. Konečná vzdálenost po zničení svítilny primárně rozhoduje o výsledném skóre. 
Shadow Planet vyšla již v srpnu 2011 na XBLA. Po více jak půl roce se dostala i na PC. Součástí PC verze je rozšíření Shadow Hunters, které je na konzoli prodávané samostatně. Jedná se o nový kooperativní mod, který volně navazuje na konec kampaně. Úkolem hráčů je zde chránit výbušninu a dopravit jí skrz nepřátelské území do cílového místa.Insanely Twisted Shadow Planet ke stažení, Insanely Twisted Shadow Planet plná verze, Insanely Twisted Shadow Planet full, Insanely Twisted Shadow Planet crack, Insanely Twisted Shadow Planet download, Insanely Twisted Shadow Planet full download, Insanely Twisted Shadow Planet čeština, Insanely Twisted Shadow Planet recenze, Insanely Twisted Shadow Planet trailer, Insanely Twisted Shadow Planet demo, Insanely Twisted Shadow Planet stáhnout, Insanely Twisted Shadow Planet rar