Lilly Looking Through download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Lilly Looking Through

Lilly Looking Through

ab5275a89bb7e8055f5db06b97c3bc1d--mmf250x250 Lilly Looking Through

Při koupi této verze neplatíte poštovné, na email obdržíte Steam klíč a hru stahujete přes internet  
Malá holčička jménem Lilly, je jednoho dne svědkem únosu svého bratra Rowa čarovnou ruměnou šálou. Na první pohled nevinná záležitost se záhy zvrtne v dobrodružnou pouť plnou různých nebezpečenství. Krátce po začátku hry narazíte na kouzelné brýle, které vám umožní přepínat mezi přítomností a minulostí Lillyina světa. Hlavní rozdíl mezi realitami však neleží jen ve vzezření, ale i ve stavu dané oblasti. Zatímco v jedné časové rovině uvidíte krajinu jako z pohádky, v té druhé jsou lokace zpustošené. V jedné dimenzi jsou např. rozpadlá schodiště, v té druhé nikoliv. Předměty zprvu neviditelné a pro pokračování příběhem nezbytné se vyjeví až v tom opačném světě. Absence jakékoli mluvy hře vůbec neškodí, ba právě naopak, nepřítomnost dialogů plně vynahrazuje příjemný hudební doprovod a zvukové efekty.  
Minimální konfigurace:
Windows XP, Vista (32bit), Win 7, Win 8,  procesor 2.33GHz, paměť 2GB RAM, libovolná novější grafická karta, 4GB volno na disku, vyžaduje internetové připojení pro aktivaci hry přes bezplatnou službu Steam.
Funkční také pod MAC.  Lilly Looking Through ke stažení, Lilly Looking Through plná verze, Lilly Looking Through full, Lilly Looking Through crack, Lilly Looking Through download, Lilly Looking Through full download, Lilly Looking Through čeština, Lilly Looking Through recenze, Lilly Looking Through trailer, Lilly Looking Through demo, Lilly Looking Through stáhnout, Lilly Looking Through rar