Septerra Core: Legacy of the Creator download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Septerra Core: Legacy of the Creator

Septerra Core: Legacy of the Creator

xhtml1-strict Septerra Core: Legacy of the Creator

Hra pro PC Septerra Core: Legacy of the Creator. 2D RPG, jež vás zavede do podivného světa, v němž tradiční přírodní zákony fungují trochu jinak. 7 unikátních kontinentů v něm obíhá okolo centrálního bio počítače, který si říká Core. Svět, ve kterém živý počítač dohlíží na správnou funkčnost svých výtvorů a raduje se ze svých úspěchů.
Naproti tomu existuje skupina vyvolených, kteří se vyznačují extravagantním způsobem života a konzumují obrovské množství životní energie. Tito vyvolení mají v za o, že jejich smysl bytí leží v samotném jádru a posílají k němu své bojové lodě.
Vy jakožto dívka stok Maya jste vrženi doprostřed hrozící války a se svými až 8mi pomocníky se pouštíte do boje o záchranu zkaženého světa Při tom rozvíjíte jako v každém správném RPGčku schopnosti svých postaviček a při tom hledáte odpovědi na mnohé otázky.Septerra Core: Legacy of the Creator ke stažení, Septerra Core: Legacy of the Creator plná verze, Septerra Core: Legacy of the Creator full, Septerra Core: Legacy of the Creator crack, Septerra Core: Legacy of the Creator download, Septerra Core: Legacy of the Creator full download, Septerra Core: Legacy of the Creator čeština, Septerra Core: Legacy of the Creator recenze, Septerra Core: Legacy of the Creator trailer, Septerra Core: Legacy of the Creator demo, Septerra Core: Legacy of the Creator stáhnout, Septerra Core: Legacy of the Creator rar