Sins of a Solar Empire: Rebellion download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Sins of a Solar Empire: Rebellion

Sins of a Solar Empire: Rebellion

 Sins of a Solar Empire: Rebellion

Doba diplomacie je u konce. Délka války a rozdílné názory na to, co je potřené udělat, aby válka konečně skončila, vedly k rozdrobení zúčastněných skupin. Takzvané ovládající síly již mají vyčerpané arzenály, a diplomatickými nápady už také neoplývají. Uvězněni v této patové situaci, sub-frakce se začaly bouřit a porušovat základní zákony.
Povstání je na prahu. Sins of a Solar Empire: Rebellion dále rozšiřuje Sins of a Solar Empire příběh s 6 mohutnými Titány, třemi novými válečnými loděmi, novými corvette loděmi a mnoha dalšími vylepšeními, jako například nový grafický engine, umělá inteligence a multiplayerové vylepšení.
Hrajte za jednu ze tří unikátních ras-TEC, Advent a Vasari a upravte svou frakci a odemkněte nové možnosti, ať už jste lojalista, rebel či neutrální. Vylepšená grafika přidává Sins of a Solar Empire život jako nikdy předtím, s novými částicovými efekty, vylepšenými texturami a vylepšeným stínováním.  Sins of a Solar Empire: Rebellion ke stažení, Sins of a Solar Empire: Rebellion plná verze, Sins of a Solar Empire: Rebellion full, Sins of a Solar Empire: Rebellion crack, Sins of a Solar Empire: Rebellion download, Sins of a Solar Empire: Rebellion full download, Sins of a Solar Empire: Rebellion čeština, Sins of a Solar Empire: Rebellion recenze, Sins of a Solar Empire: Rebellion trailer, Sins of a Solar Empire: Rebellion demo, Sins of a Solar Empire: Rebellion stáhnout, Sins of a Solar Empire: Rebellion rar