Super Mario PC download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

Super Mario Brothers PC verze DOWNLOAD

Jistě si pamatujete na nekonečnou multiplatformní hru s motivem vousatého instalatéra Mario. Jistě také víte, kolika remaků a předělávek se tato malá postavička dočkala. Ano, není jich málo. Zde je výčet jen těch nejznámějších:

wikipedia MARIO PC GAMES

Dnes vám chci představit dvě hlavní verze toho starého Super Mario PC Brothers.

Super Mario PC ONLINE  (Verze pro 8bit herní konzole (NES).)

super-mario-ONLINE Super Mario PC

super-mario ONLINE

 

Tady není potřeba nic představovat, ani doplňovat. Snad jen jednoduché info o tom, jak hru spustit a ovládat. Hra běží ve Flash Playeru a není tak potřeba do počítače cokoliv stahovat, nebo dokonce instalovat Super Mario PC ONLINE hrajete, ukládáte savy ve hře, které můžete opět načíst a pokračovat od posledního místa přerušení . Z přiloženého obrázku na vás musí Super Mario hned dýchnout svoji nostalgickou náladou a chutí znovu rozdrtit všechny ty zákeřné houby, po kterých se Super Mario nezvětší, ale jen  notoricky známou melodií oznámí svůj odchod do věčných lovišť. Hezky se bavte..

Super Mario PC ONLINE

Verze SUPER MARIO BROS pro PC (Windows 10, Windows 7)

Tady už to nebude tak jednoduché na spuštění. Budeme se nejprve muset pobavit o instalaci DOS emulátoru, který je pro běh starého Maria pro PC tak důležitý. Odkaz pro stažení emulátoru (DOSBOX), najdete Dosbox elulátor na ZIVE.cz.

Pokud jste v instalaci DOSu pro (Windows Vista, 7, 8,10) byli úspěšní, pokračujme dále k Super Mario PC. Stáhněte si instalačku a spusťte Super Mario PC.exe pak chvilku počkejte, než se instalace dokončí.

Spouštějte vždy v režimu kompatibility jako administrátor!