THE Sims 3 Domácí mazlíčci download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

THE Sims 3 Domácí mazlíčci

THE Sims 3 Domácí mazlíčci

e01f49d92ad6b8476cf15a120344bfc6--mmf250x250 THE Sims 3 Domácí mazlíčci

Platforma: Počítač
Typ hry: simulátor
Vydavatel: EA
Lokalizace: České titulky

Vytvořte pro své simíky dokonalé i nedokonalé domácí mazlíčky, například zuřivé hlídací psy, nezbedná koťátka či oddané koníky, a rozhodněte, jak budou vypadat a jaké budou mít vlastnosti. Díky celé řadě nových aktivit a společenských interakcí ovládejte samotné mazlíčky a zažijte svět z jejich perspektivy.
VLASTNOSTI

Více mazlíčků znamená více zábavy! Vytvořte si celou spoustu jedinečných psů, koček a vůbec poprvé také koní! Myslíte, že váš simík má na to, aby zkrotil divokého koně?
Staňte se zvířátkem. Ovládejte přímo jednotlivá zvířata, dovádějte s nimi, běhejte a skákejte. Staňte se dokonalým přítelem simíka, nebo mu proveďte pořádnou lumpárnu!
Mazlíčci mají své vlastní vlastnosti! Osobnosti mazlíčků vašich simíků mohou být prakticky jakékoli: mohou být inteligentní, odvážní, přátelští nebo se mohou bát vody, být zbrklí, přihlouplí, ale také dobrotiví, rychlí a obratní.
Mazlíčci se mohou naučit dovednostem. Kočky a psi se mohou naučit lovit, psi se dokáží naučit hledat speciální předměty do sbírky a aportovat a koně mají možnost naučit se závodit a skákat.
Simíci mohou své mazlíčky venčit!Vezměte Azora do parku, Micku do knihovny, nebo nasedněte na Grošáčka a zajeďte si do nové jízdárny.
Exkluzivní obsah Limitované edice! Pouze v Limitované edici The Sims 3 Domácí mazlíčci najdete zverimex plný jedinečných předmětů.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška(cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.300
Výška (cm): 30.00
Šířka (cm): 15.00
Hloubka (cm): 5.00
EAN: 5035228103153
Záruční doba: 24 měsícůTHE Sims 3 Domácí mazlíčci ke stažení, THE Sims 3 Domácí mazlíčci plná verze, THE Sims 3 Domácí mazlíčci full, THE Sims 3 Domácí mazlíčci crack, THE Sims 3 Domácí mazlíčci download, THE Sims 3 Domácí mazlíčci full download, THE Sims 3 Domácí mazlíčci čeština, THE Sims 3 Domácí mazlíčci recenze, THE Sims 3 Domácí mazlíčci trailer, THE Sims 3 Domácí mazlíčci demo, THE Sims 3 Domácí mazlíčci stáhnout, THE Sims 3 Domácí mazlíčci rar