The Sims 3 download

Tento download je určen výhradně uživatelům této stránky. Prosím nekopírujte odkazy a nešiřte je po fórech download
Sdílejte pro stažení plné verze!

The Sims 3

The Sims 3

139cce093d51057cc91567bcf1a31670--mmf250x250 The Sims 3

<span style=‘;line-height: 1.5em;‘;>Svoboda nekonečného počtu kreativních možností v The Sims 3 vás inspiruje a okouzlí řadou okamžiků, plných milých i nepříjemných překvapení. Vytvořte si milióny jedinečných simíků a ovládejte jejich životy. Přizpůsobte si jejich vzhled i povahové vlastnosti. Postavte jim dům jejich snů &ndash; navrhněte doslova vše od luxusních vilových interiérů až po útulné chaty. Poté vyšlete své simíky objevovat neustále se měnící sousedství a setkávat se s dalšími simíky v centru města. Se Sběratelskou edici The Sims 3, obsahují mnoho exkluzivních bonusů, zbrusu nových úkol a příjemný herní systém, rozhodněte, zda naplníte životní osudy simíků a realizujete jejich přání.</span>

Hlavní rysy:
Nové živoucí prostředí bez hranic
&bull; Objevujte neustále měnící se okolí, sejděte se s kamarády v parku, dejte si na rande v bistru, navštivte sousedy, nebo konverzujte s podivnými postavami na hřbitově! Kdo ví, co se může stát?
&bull; Obdivujte přírodní krásy pláže, hor a dalších míst.
Nový nástroj Vytvoř si simíka (Create A Sim)
&bull; Udělejte si každého simíka, jaký vás napadne, s pomocí jednoduše ovladatelných nástrojů, umožňujících neomezené přizpůsobování rysů obličeje, barvy vlasů, očí atd.
&bull; Do detailu vytvarujte simíkovo tělo do štíhlé, baculaté nebo svalnaté figury.
Nové charakterové vlastnosti
&bull; Vymyslete si milióny různých povah s vlastnostmi, jako jsou zlo, uměnímilovnost, kleptomanie, nešikovnost, šílenství, romantika a další.
&bull; Zvolením určitých vlastností ovlivněte chování simíků. Uděláte neurotického romantika se zlatým srdcem nebo podivínského supergénia s temnou stránkou duše?
Nové neomezené možnosti přizpůsobení
&bull; Všichni si mohou přizpůsobovat všechno &ndash; navrhněte si a postavte domy a zařiďte je tak, aby odpovídaly povahám simíků.
&bull; Upravte si vše od podlah, dekorací a triček až po pohovky, tapety a žaluzie.
Nový rychlý a příjemný herní systém
&bull; Vypořádávejte se s krátko i dlouhodobými úkoly a sbírejte zasloužené odměny.
&bull; Simíci mohou sledovat náhodné cíle za účelem rychlého výdělku, kariérního postupu apod.
&bull; Rozhodněte, zda naplníte jejich životní osudy realizací jejich přání. Stanou se z nich zloději, rockové hvězdy nebo političtí vůdci? Rozhodnutí je jen na vás!
Připojte se a sdílejte své kreace s online komunitou The Sims 3!
&bull; Získejte zdarma bonusový obsah &ndash; stáhněte si simíky, oblečení, nábytek, domy aj.
&bull; Vytvořte a sdílejte s ostatními své simíky, jejich obydlí, filmy aj.
&bull; Staňte se členy komunity The Sims 3 a podělte se s dalšími fanoušky The Sims kdekoli na světě o své názory a nápady.The Sims 3 ke stažení, The Sims 3 plná verze, The Sims 3 full, The Sims 3 crack, The Sims 3 download, The Sims 3 full download, The Sims 3 čeština, The Sims 3 recenze, The Sims 3 trailer, The Sims 3 demo, The Sims 3 stáhnout, The Sims 3 rar